| Rebekamaria a întrebat:

ma numesc Rebeka si a fost eleva in clasa 9 la liceu .....adica am mers 2 luni asa si dupa nu am mai putut sa ma duc din probleme personale
Faza e ca vreau sa stiu daca pot sa ma inscrriu iar in clasa 9 la seral...o sa mi iau dosarul de la liceul in care am fost si ma duc la altul la seral.
Vreau sa stiu daca pot am 15 ani, si vreau sa mai stiu daca acolo unde o sa merg suntcopiii ca si mine

1 răspuns:
| Maria_Aniella_1975 a răspuns:

Pai la seral nu prea sunt copiii de varsta ta, dar poti sa te inscrii din nou la clasa a 9.
Cred ca te am ajutat...Dai funda?