| Raisa010 a întrebat:

Ma puteți ajuta? Ma simt prea singura! Vreau pe cineva care sa ma placa pentru ceea ce Sunt adică o fata nebuna cu simtul umorului! Nu pot înțelege băiatii.Prietenul meu cel mai bun mi-a dat mesaj aseară ca acum o luna m-a plăcut.Acum o luna(Cand eram cu fostul meu)si cand m-am despărțit de el..."Ce faci? Cum te simți? Raisa...sa știi ca te-am plăcut acum o luna" wew dați-va seama cum m-am simțit sad eram distrusă
Iubitul meu ma părăsise
BFF-ul meu mi-a spus ca ma place. VREAU PE CINEVA CARE SA MA PLACA PENTRU CEEA CE SUNT!

Ce sa fac ca băieți sa ma placa?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Păi văd că ăștia îți spun că te plac și pentru tine sunt sunt niște BFF.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......3d7f79.jpg

| AliceNeye a răspuns:

Daca esti fata si ai prieten un baiat, fi sigura e prieten cu tine pentru ca vrea ceva, ceva mai mult o relatie happy
Si nu sunt lucruri de facut ca sa te placa cineva, trebuie sa fi tu insati, pentru inceput fa-ti niste prieteni ca sa nu te mai simti singura, dar ai grija ce prieteni iti alegi happy

| Adry05 a răspuns (pentru AliceNeye):

Nu e adevarat, am 2 prieteni baieti de 3 si 5 ani si nu a fost cazul de asa ceva, si in atatia ani s-ar fi marturisit ma gandesc.

| AliceNeye a răspuns (pentru Adry05):

Prima oara cand am citit aceam impresia ca ai spus ca ei au 3 si 5 ani laughing)
Dar apoi am realizat ce ai vrut sa spui, probabil ca ai dreptate, dar mereu trebuie sa existe ceva la misloc big grin
Fi tu insati, si iti vei gasi iubirea, nu te schimba doar ca sa fi cu cineva happy

| blackPug97 a răspuns:

Deci sa inteleg ca acum o luna ii placea de tine, acum nu ii mai place de tine, nu? laughing
De cele mai multe ori se intampla daca te intelegi bine cu cineva sa crezi ca iti place de acea persoana.
Nu ai ce sa faci ca baietii sa te placa.Ori te plac, ori nu.Asta e valabil si la fete.