| marina11 a întrebat:

madalin e baiatul de care imi place. dar parca incepe sa ma enerveze.adica.el era cu varu lui si cu un prieten la scoala si m`au vazut si prietenul ala m`a intreba daca am fost k el...nu l`am bagat in seama. dup am`a intrebat daca m`am pupat k el. k asa i`a zis madalin. apoi ...azi de exemplu el se uita ala mine in ora si eu la el. si nu stiam ce sa fac sa ma mai uit sau nu.am inceput sa vorbim usor unul cu altul. totusi dc dcrede`ti k a spus minciunile alea despre noi >doi?

3 răspunsuri:
| alinus10 a răspuns:

Poate se gandea ca tu vei spune "NU, dar as vrea sa o fac". Poate te place, iar prietenul lui stie si a vrut sa iti dea un apropo.

| marina11 explică:

Si am uitat.azi varu lui incerca.sa ne facem sa ne pupam...adica il tinea pe el dupa cap si. venea spre mine incercand sa ma pupe tongue

| alee16 a răspuns:

Te placebig grinhappy 100% adevarat.Altfel nu s-ar da drept "iubitul tau"big grin!winking sper ca ti-am fost de ajutor!