| anonim_4396 a întrebat:

mai am si eu o intrebarebig grin am un baiat la mine in clasa pe care il plac foarte mult:X dar nu stiu daca el ma place am observat ca uneori imi arunca priviri furisate si mi-e zambit de vreo 2 ori cand m-am uitat la el, m-a invitat sa merg la el in banca ca sa isi completeze ceva de pe un caiet al unei colege de unde luam si eubig grin si odata m-a asteptat cand m-a vazut ca veneam in umra lui spre casabig grin spuenti-mi plz credeti ca ma place? si daca nu ce as putea face sa ii atrag mai bine atentia as vorbii cu el, vorbesc cu el uneori, dar, cand sunt in preajma lui pur si simplu ma blochezstraight face; nu mai stiu ce sa zic si chestii din astea... va rog putin ajutorbig grin dau funditaaa!

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Probabil te considera o prietena buna sau te place.Sa nu incerci sa-i fi o prietena f buna pentru ca el nu te va putea lua in considerare ca viitoare iubita.Ca sa-i atragi atentia ai putea sa-l intrebi ceva, sau pur si simplu sa-ti fie indiefrent. Unii baieti adora ce nu pot avea. Oricum cel mai des se intamla ca si parerea prietenilor lui sa conteze, asa ca inceraca sa faci parte din micul vostru grup de acolo din clasa si sa fi draguta si cu prieteni luiwinking. Momentan nu ai de unde sti daca te place sau nu, dar pe parcurs iti vei da tu singura seama big grin!
ce zicibatting eyelashes. imi dai fundita?happybig grin

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Imi este teama ca daca ii voi zice si el nu simte acelasi lucru sa imi rada in fatastraight face sau dupa sa ma barfeasca cu prietenii si sa ajung tachinata de toata clasastraight face asa ca...as prefara sa nu ii zic...

| Kira9747 a răspuns:

Eu cred ca te placewinking fii tu insati, daca el te place, te place pentru ceea ce esti si cred ca o idee buna ar fi sa il intrebi.

| DenysSa_5364 a răspuns:

Sigur te place:X cel mai bine ar fi sa pui pe unul dintre baietii din clasa sa il intrebesmug si dupa aia dupa vreau 3 zile sa il intrebi si tubatting eyelashes fundita:X:X?

| Boy a răspuns:

Eu sunt baiat si iti spun din propria ex:la mine in clas ma place o fata si eu stiam dar mie numi placea de ea si tot incerca sa-mi atraga atentia si mie mumi pasa ca no placeam si intr-o zi pe mess mi-a zis ca ma place si eu i-am raspus verde in fata ca eu no plac si na ajuns bagjocura clasei ca un baiat a respinso e ceva normal.
Deci fa-ti curaj si intreaba-l daca te place decit sa salivezi dupa elwinking
Sfatul meu