| lauracraciun a întrebat:

Pentru acest raspuns va rog sa cititi ultima intrebarehappydeci m-i s-a spus sa invat mai mult decat cealalta fatahee heeeste acolo ceva despre o fata care e mai buna ca mine.pai am incercat sa fac asta si chiar imi iese.cu toate ca sunt fooarte obosita ma trezesc dim ma duc la scoala invat, si cand vin acasa vin si iar invat pana diseara de tot.este foarte greu si ma inteleg foarte bine cu ea.si am aflat chiar de la ea ca sta pana la 2-3 dimineata sa termine de invatat si citeste pe zi 100-200 de pagini. oricat m-as stradui nu as putea citi atat si in acelasi timp sa invat la tooate materiilestraight face. asta ma doare cel mai tare:invat toata ziua si nu am de gand sa ma culc atat de tarziu. a doua zi as fi ca o legumastraight facestraight facestraight facestraight facestraight facesufar si nu ma pot multumi cu locul doi. m-am cam saturat si mai este un lucru care ma doarestraight facemi-am dat seama ca aproape toti baietii se uita doar dupa fetele imbracate mai putinthinking si care se baga in seama cu eihappy. si de aceea cam vorbesc cu toti baietii.eu nu sunt genul asta. cunosc foarte multi elevi din liceu doar de pe facebook si sincer as vrea sa-i cunosc dar nu prin modul de a ma baga in seama cu ei asa. direct fara sa ma stiethinking este aceeasi problema.grupul de prieteni e restrans si oricum stau toata ziua si inv si nu as putea iesi in cursul saptamanii afara.doar in wekeend.deci grup restrans de prieteni...si mai ales ca nu cunosc foarte multi baieti sau mai bine zis nu vb cu foarte multi baieti pentru c in general sunt cam nesimtitithinking in sensul ca iau in bratze fetele doar sa le pipaie.nu generalizez ci doar zic situatiile pe care le stiu.si isi cam bat joc de eleoh go on deci necunoscand asa multa lume. n-am nici boyfriend.nu ca as fi o fire retrasa sau alte chestiihappysunt foarte sociabila si prietenoasa cu cei care merita.precizez din nou ca nu am avut pana acum prieten deoarece nu am gasit pe cineva care sa stie sa ma aprecieze cu adevarat si care sa nu fie ca ceilalti cu care m-am obisnuit dejaoh go on.am 15 ani si nu-s.chiar simt uneori nevoia sa ies cu un baiat. m-am saturat sa stau doar cu fetele pentru ca sa fiu sincera. daca ar fi in grupul meu de prieteni si baieti ar fi alta treaba. ei mai glumesc.mai testind atmosfera.deci ce ar trebui sa fac?:-off deci ce ar trebui sa fac in legatura cu toate acestea? primeste cel mai bun raspuns fundita si ceilalti voturihappysi multumesc foarte mult celor care au avut rabdare sa citeasca si sa imi scrie o parere, un sfat.si scuzati greselile am scris destul de >repedehappymultumescbig grin

Răspuns Câştigător
| rlk1234 a răspuns:

Pai cred ca nu trebuie sa fi merge pe locul 1 la invatat sau sa te intreci cu fata respectiva...ideea e sa ai note mari.in legatura cu prietenul nu-ti fa un prieten doar pentru ca asa e la moda si chestii de genu, asteapta persona potrivita//asta e parearea mea sper ca ti-a fost de folosbig grin funda?

2 răspunsuri:
| lauracraciun explică:

Si va rog. fara,, vei avea tu prieten, mai asteapta" am mai auzit asta

| Floris83 a răspuns:

Bine, dar răspunsul meu de ce nu apare în listă, credcă o să intentez o grevă ceva de genu!