| anita_7577 a întrebat:

Bunakiss, maine va fi o zi cam grea pentru mine pentru ca va afla baiatul pe care il plac ceea ce simt pentu el:-s. O colega de clasa cu care ma inteleg bine cu ea este singura care stie ca il plac si i-am spus sa ma ajute cu el, si maine va vorbi cu el despre mine, si mi-a spus sa fiu si eu acolo de fata.Eu i-am spus ca o sa zica nu din start dar ea spune ca nu trebuie sa gandesc asa, pentru ca ea spune ca totul va fi bine, dar acum ramane de vazutsad. Baiatul care il plac si care va afla maine este si colegu meu de clasasadDaca aceea fata va vorbi pentru mine maine ar trebui sa spun si eu ceva sau sa o las numai pe ea sa vorbeasca? si daca ar fi sa ma aleg cu un refuz cum as putea trece peste, avand in vedere ca suntem colegi de clasa si ca il plac foarte multsad, si mai ales nu vreau sa se strice nici relatia de amici pe care o avem acum sad, am nevoie de sfaturi de la voilove struck, si sa imi tineti >pumnii:"

Răspuns Câştigător
| vulturas a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine vorbesti tu uitandute in ochi lui sa ii citesti gandurile sa il iei putin mai pe departe, iar daca te alegi cu un "NU"atunci trebuie sa te agndesti asa."Sunt fata sunt frumoasa pot face pe oricine da stea lanag mine"un pic senzuala si ai toti barbati la picioarele talehappyeu iti tin pumni revino si spune-mi cum a reactionat; 0funda?laughing

4 răspunsuri:
| vulturas a răspuns:

Ms mult

| vulturas a răspuns:

Imi pare rau pentru tinecryingti-am zis fruntea sus si tine minte ce am scris in ghilimele acolowinkingeste din suflet tot.:*

| anita_7577 explică:

A spus ca nu simte nimic pentru minecryingsi nu vrea sa ma faca sa sufarsad, orium mersi ca mi-ai tinut pumnii si funditakiss

| anita_7577 explică:

Ms mult pentru incurajarikiss