| coco97 a întrebat:

mei imi place de un baiat de mine din cls. el chiar daca stie ca il plac el tot se poarta urat cu mine iar cu celelalte fete de la mine din cls se poarta frumos si imi mai si vb urat.l-a intrebat o colega daca ii place de mine si el a zis ca nu (dar i-a placut cat eram mai mici ) si in timpul orelor, dar si in pauze se uta insistent la mine si cand zis eu ca stau cu un baiat ma intreaba: cine e baitul ala? unde sta? de cat timp sunteti impreuna? plus ca se mai si roseste la fata. eu ce sa mai cred? ii place de mine sau nu? va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| 1EndWorld a răspuns:

Logic nu sti ca cin se bate se iubeste? rolling on the floor

| kissviolent a răspuns:

Categoric ii place de tine. daca tot de intreaba si e asa interesat numai ca nu vrea sa-ti arate probabil e mai timid