| anonim_4396 a întrebat:

messengerul nu mi se mai deschide...scriu id`ul si parola, dau sing in, si se vede cum ar trebui sa se deschide si sta asa... dar nu se mai deschide deloc.am dat la report an problem to yahoo si imi zice ca am probleme cu messu... ce sa fac?

8 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Asa mi se intampla si mie si cred ca e din cauza la net thinking

| Shery a răspuns:

In dezinstalezi si il mai instalezi odata.

| kiwii a răspuns:

Si eu am patit asa...ink nu am depistat problema. dar m-a tinut km vreo trei zile! apoi si-a revenit

| SimpleSergio a răspuns:

Vezi daca merge netul bine... apoi daca tot nu merge dezinstaleaza-l si instaleaza-l la loc happy

| al3xa_6696 a răspuns:

Mie mi se intampla asa cand nu imi merge netuthinking

| đąиiعℓ a răspuns:

Incerca sa schimbi conexiunea in stanga sus messenger-connection preferences

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti alt mes si aidi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alexa. nicolaie