| EGT a întrebat:

mi.am dezactivat timeline de la facebook si acum pozele nu se mai vad bine se vede jumate de poza si vreau sal reactivez din nou dar numai apare nimic ca sa-l activez pentru k mi-am instalat remover timeline in pc si nu merge dezinstalat. cine ma ajuta primeste fundoi si vot!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Timeline remove -> Este o extensie instalata in browserul tau! Deci cauti timeline remove in TOOLS(unelte)->Suplimente->extensii ->si aici ii dai dezinstalare, apoi da un restart la browser si... Voila!