| Anyyy a întrebat:

Mi-e frica sa ma insor nu stiu dc am 25 de ani dar parca nu as vrea sa ma insor, mi-e frica sa am o femeie linga mine pentru ca sunt un baiat care pune mult suflet si cum nu am incredere in nici o femeie pentru ca am fost tradat odata acum mi-e frica de morrrr! Ce sfaturi imi dati?

5 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

Nu trebuie sa te grabesti. Ca sa poti sa te casatoresti cu o femeie, intai trebuie sa gasesti una potrivita, sa va cunoasteti mai bine, sa vedeti daca sunteti compatibili si daca puteti trece impreuna mai departe. Aceasta etapa, dureaza ceva timp poate chiar ani. Dar nu trebuie sa te grabesti si in timp vei capata incredere intr-o femeie cu care iti vei incepe viata.
Succes!

| Love3 a răspuns:

Nu toate femeile sunt la fel, ceea ce conteaza e sa gasesti pe cineva care sa tina cu adevarat la tin si sa iti impartaseasca sentimentele. Crede-ma! O sa fie bine!

| llucixxl a răspuns:

Atunci, dacă nu vrei să te însori, mărită-te.

| Anyyy explică:

P. S Ma tradat cu cel mai bun prieten al meu! sad