| iulyxa a întrebat:

mi se sterg comentarile de la hi5 de la profil(nu le sterg eu)...de ce?
spuneti-mi va rog daca as putea sa le recuperez pe cele care s-au sters?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se sterg. Sunt prea multe asa ca nu iti mai apar toate. Pentru a vizualiza toate comentariile de la profil, dai click pe pagina ta de hi5 la Comentarii la profilwinking.
Bafta!

5 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Poate ca are cineva parola ta sau nu mai au loc pe profil da nu-i nimic grav big grin
Da-i acolo la "Vizualizare conversatii cu **** " si o sa vezi si comentarii oh go on
Sau mai scrie sus acolo...
nu`stiu cate comentarii de profil big grin
Si dai si tu acolo sa vezitongue
In caz ca cineva iti stie parola si ti le sterge oh go on
Schimba-ti parola de la hi5!

| Pitic a răspuns:

Pisi ti-a aflat cineva parola!
Schimbo repede!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-au sters, doar ca nu mai au loc pe profil. daca vrei sa le citesti sunt acolo: comentarii despre profil. in dreapta sus happy unde ai si prietenii etchappy :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna poate are altcineva parola ta de hi5 si ti la sterge pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna poate are altcineva parola ta de hi5 si ti le sterge pup