| 88All4U88 a întrebat:

mia cazut putin din masea, nu stiu ce s-a intamplat, asa niste,, cioburi,, micute, dar nu cred ca e cariata pentru ca nu ma doare.stiti cumva ce este?

Răspuns Câştigător
| natalia_7677 a răspuns:

Buna daca ti-s-a rupt din masea inseamna ca ai o demineralizare in dantura. sfatul meu este sa mergi la medicul stomatolog pentru un consult

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Acea masea era de lapte? Daca da, atunci nu e de mirare ca ti-a cazut. TRebuia sa precizezi acest lucru inainte de a posta intrebareastraight face.

Răspuns utilizator avertizat
| 88All4U88 explică:

Smileformeiassmy @ esti destul de tampit sti? Nu inteleg dc te-ai deranjat sa mai scrii.