| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPUhappy:d chiar le am cu fetele draq am ajuns sa le schimb cate 2-3 pe saptamanalaughing dar nu e vba de asta ce-am vr sa zic este ca nu-s incepator faza e ca nu stiu daca o colega ma place incep cu happy azi in ora de tehno se uita mai mereu la mine, apoi o data am luat-o de mana dar nu am realizat ce fac si mainile noastre sau potrivit in asa hal incat mi-am dat seama ca a vrt si ea adica daca nu ii placea retragea mana sau alta data stateam aplecat pe banca si ea sa rezemat peste mine adica s-a asezat peste mine bine uneori se poarta cam urat cu mine.bine eu o enervzlaughing)) oricum faza e ca e o atractie care am simtit-o de la inceput si ea mereu zice ca nu are treaba cu mine dar gesturile astea ma fac sa ma simt incert voi ce ziceti ma place? mai sunt o gramada de chestii care nu le-am povestit eu ma gandesc ca ma place dar nu vrea sa isi arate sentimentele

Răspuns Câştigător
| Pisiiceel a răspuns:

Hmmmm`smug
Eu cred ca te place, poate chiar vrea cu tine, dar nu prea vrea sa-ti arate asta pentru ca dupa cum ai spus si tu " schimbi cate 2-3 fete pe saptamana" straight face

6 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Poate te place, dar se abţine pentru că eşti cam analfabet.

| Paulla a răspuns:

MpDPehash tu vezi cum scrii?
"mainile noastre sau potrivit in asa hal "
E s-au nu sau.
In clasa a7a, in Romania, vezi analfabeti in fiecare zi.

| Paulla a răspuns:

Am messenger, stai calm.
Dar asta nu inseamna ca trebuie sa chinui romana pentru ca "asa am simtit pe moment". Nu m-am luat de limbajul de mess, gen "sunt, tine", problema era gramatica ta.
Nu am spus ca sunt eu prea buna la gramatica, crede-ma am si eu am greselile mele, dar totusihappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt analfabet?laughing fetitzo am 10 pe linie daca analfabetzii au ajuns cu 10 pe linie in a 7 e rau de Romania oricum si asa e ca draq dar daca te crezi tu asa ''disteapta'' na ce sa zic, fie ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei bine probabil tu n-ai messenger draguto, acum scriu corect de dragul tau.Pur si simplu am scris asa cum am simtit eu pe moment, daca tu esti mama gramaticii, atunci da, eu sunt analfabetul, dar nu are rost sa ne certam pe TPU, acest site nu este pentru cearta.Este doar un chat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aoleu paula am uitat o cratima stiu stai calma ca textu' nu e corect, dar acum tu, sincer crezi ca toti de pe TPU scriu suta in mie corect sau pe orice alt site? Acum serios...fiecare om are scaparile lui, dar asta nu inseamna ca trebuie sa facem un taraboi pe un site pentru. o amarata de cratima oh go on