| Beyush a întrebat:

Ne-am gandit cu prietenul meu sa ne facem ceva tatuaj, un fel de tatuaj pereche, dar nu stim ce ar fi mai potrivit. Nu neaparat sa fie la fel, acelasi lucru, dar sa fie 2 lucruri care chiar daca is diferite sau chiar opuse, nu pot trai unul fara altul. Cred ca intelegeti la ce ma refer... Aveti vreo idee? Va rog...

Răspuns Câştigător
| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Pai... ceva care sa fie de nedespartit exact ca voi.

O soare si o luna, 2 stele, sau o inima pe jumatate.

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un soare si o luna tongue.

| Rukhsandra a răspuns:

Da nu stiu...sa nu va tatuati numele. e cea mai mare porcarie dca va tatuati numelebig grin

| yanny`s a răspuns:

Un baiat si o fatasmug

sau un inger si un dracusortonguesmug
sunt opuse, dar pline de semnificatii. tu ai fi ingerashul si el dracushorulsmug

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Ce sa iti spun, s-ar putea ca in viitor sa v departiti si sa nu iti mai placa tatuajul pentru ca iti va aminti de el, sau din alte motive.Chiar daca iti e greu sa recunosti, s-ar putea ivi o despartire neasteptata in viitor, si crede-ma, oricum, nu iti strica pielea degeaba...big grin

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Si daca va despartitilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca ajungeti sa va despartiti? http://www.best-tattoo.net