| EuTeIubesc a întrebat:

nu am nici. o intrebare, dar daca ati putea sa ma ajutati cu niste sfaturi ar fi minunat!:X
uneori, ma simt ca si cum nimeni nu tine la mine, ca si cum nimeni nu ma iubestestraight face
in plus, simt ca toti imi vb cu nasu pe sus, ca si cum se cred mai superiori:yawn
dar m.am saturat sa ma simt mereu inferioarasadsadsadsad
spuneti. mi va rog, ce se intampla cu mine? niciodata nu m.am simtit asastraight facestraight face

Răspuns Câştigător
| Nordic a răspuns:

Daca ceilalti iti vb cu nasul pe sus, gandeste-te ca-s persoane slabe si ca tu nu esti asa. Incurajeasa-te pe tine insati. N-am sa zic sa nu pui la inima chestiile astea ca e imposibil. Asculta-le, analizeaza-le, gandeste-te ca-s vb grele spuse de persoane slabe. Si nu dispretui acele persoane. Asta e. Viata e plina de incercari f f f grele. Dar daca viata n-ar fi grea ar fi ca si cum ai juca un joc cu coduri dupa care te plictisesti de el.

3 răspunsuri:
| victtor a răspuns:

Depinde si de varsta ta, dar poate ti se pare, cand observi chestii de genu spune-le la acele persoane ca nu iti place si daca iti sunt prieteni n-o sa mai faca, si daca exagereaza inseamna ca nu sunt prieteni

| EuTeIubesc explică:

Ok, mersi:* o sa incerc

| BgDc a răspuns:

Buna. Si eu eram in situatia asta, pana am realizat ce fel de oameni sunt. Incearca sa faci ce iti place, sa iti descoperi noi hobby-uri, sa iti ocupi ziua si sa nu te mai poti gandi la acei oameni. Arata-le ca poti trai si fara ei foarte bine si nu le da satisfactia de a fi suparata.
Bafta!batting eyelashes