| Șosețică a întrebat:

nu mai mergea tasta "e" de la tastatura, asa ca am scos butonul ca sa curat praful si frimiturile de desubt laughing Si acum nu mai stiu cum sa il montez la loc. *Tin sa mentionez ca am un laptop... Puteti sa ma ajutati, va rog?

Răspuns Câştigător
| Mirunelu a răspuns:

Poate te ajuta filmuletul asta http://www.youtube.com/watch?v=e76KWpbPdfY

5 răspunsuri:
| 010123 a răspuns:

Nu cred ca te va putea ajuta cineva cu un sfat mai bun: cumpara un alt laptop.

| Șosețică explică (pentru 010123):

De ce sa cumpar un nou laptop pentru o tasta loooool cat de stupid.

| 010123 a răspuns (pentru Șosețică):

Stupid e ca ai scos tasta. Dar ce e ciudat e ca in intrebare si raspuns iti merge tasta e...

| Linnet a răspuns:

Trebuie să ai grijă la "piciorușele" butonului care trebuie să intre în lăcașurile lor, dar dacă îl poziționezi corect nu are ce să nu meargă.

| Șosețică explică (pentru Linnet):

Nu prea reusesc sa le reansamblez... sad