| IuliaWosster a întrebat:

Heey ♥
Sa va povestesc pe scurt...
Imi place foarte mult de un baiat si lui de mine (cred) din cate imi pot da seama asa se comporta cu mine. Mereu imi spune ca sunt deosebita, ca ma place etc...
Acum 2 zile am vorbit pe mess si m-am cam luat deel fara sa vreau. Sa va spun si de ce. El mereu spunea ca e urat, ca eu sunt frumoasa si el e bestia, ...Si m-au cam enervat fazele astea fiindca nu este asa si i-am si spus ca nu e adevarat si ca ma supar cand vorbeste asa. Si acum eu cred ca el a inteles gresit...Era cam dat peste cap si eu la fel.Ieri era rece si absent pe mess, m-a intrebat daca ies afara. dar n-am vrut sa ies si a iesit pur si simplu fara sa spuna nimic. Azi i-am scris sms cami pare rau ca m-am luat de el fara sa vreau.
Voi ce credeti? ce ar trebui sa fac ca lucrurile sa devina la normal? sau sa nu mai fie suparatsad
Sau credeti sa nici nu este? si incearca sa imi capete mie atentia?

4 răspunsuri:
| BolO a răspuns:

Buna iuliank

Probabil nu era o zi buna pentru el dar in mintea lui imaginea ta exista, in sulfetul lui a inceput deja pulsul sa bata pentru tine. Orice om are sentimente, iar daca l-ai simtit inseamna ca ele sunt pentru tine.

Incearca sa fii tu insatzi, naturaleatzea conteaza si sa admiri la un om frumusetzea sufleteasca, cealalta e trecatoare! Ia-l asa cum e, accepta-l sufleteste!

" Nu iubeste cu adevarat cel care nu iubeste pana si defectele fiintei iubite "

O seara palcuta.

Cu simpatie, BolO

| alecssya1ayss a răspuns:

Eu l`as saruta din senin :X

| ChiaraSuperstyle a răspuns:

Pai ar trebui sa iei legatura cu el! Cine stie ce a inteles cand i-ai zis ca "te superi daca vorbeste asa"... Explica-i! Si poate, cine stie, veti fii impreuna!smug
Sper ca te-am ajutat! fundita?batting eyelashes

| dorisdiandra a răspuns:

Poate nu o inteles bine ce ai vrut tu sa-i zici. mai bine il intrebi daca te place sau. si eu, vara trecuta imi placea de un baiat si lui de mine si no eram tot amandoi si chestiii din astea si ne tineam in brate chiar daca nu eram impreuna si tot asaa tot asa pana de paste cand m-o intrebat daca vreau sa fim impr si chesti :d deci a durat mult pana neam pus impreuna. intreaba-l daca te place sa stii sa nu pari proasta in fata lui adica daca e afectiv si asa eu cred ca te place, dar ai grija ca unii baieti sunt profitori si dupa aia te lasa. succces si ai grija, pupici!