| maddallyna a întrebat:

nu stiu ce sa mai fac..am un cuplu ca prieteni si azi m-au invitat afara, le-am spus ca nu am chef plus ca am nervi..acum o saptamana la fel..insistau sa ies afara si nu aveam chef..chiar nu am chef sa ies..nu ma simt in stare..si daca nu ies imi spun ca nu am chef de ei sau ca din cauza lor am eu nervi, dar nu e asa. si daca nu ies cu ei se supara si nu mai vorbesc cu mine straight face

5 răspunsuri:
| CloseToYou a răspuns:

Oh no, mai bine nu te duce!laughing Si stii de ce? Fiindca de obicei, sa iesi cu un cuplu e ca si cum ai fi in plus.Pe bune. Pupaciosii o sa fie bot in bot toata ziua si tu o sa fi nevoit sa te uiti pe pereti.Tu spune-le ca nu te simti comfortabil sa stai cu ei de una singura.Zi-i baiatului sa cheme un prieten, astfel n-o sa mai fi singura si cine sti, poate data viitoare o sa fie doua cupluri smug.Cat despre chef, incearca totusi sa iesi putin, chiar daca nu stai mult.Si incearca sa-i faci sa inteleaga felul in care te simti cand te obliga sa stai cu ei big grin.
bafta!kiss

| maddallyna explică (pentru CloseToYou):

Am prieten.dar ei nu-l cunosc..si nici nu vor..si stiu cum e sa ma uit pe pereti(si de asta nu vreau sa ma duc ca stiu ce ma asteapta)plus ca am nervi.m-am certat cu prietenul.

| Andreutza184 a răspuns:

Pai....ca sa ii impaci iesi odata cu ei sa ii multumesti, dar punele o conditie. Daca mergi cu ei odata sa nu te mai cheme.

| maddallyna explică (pentru Andreutza184):

Degeaba angry.ei nu inteleg asta..cand ii chem eu, ei nu au chef.

| maddallyna explică (pentru Andreutza184):

Dar eu sa ma duc mereu.m-am saturat!