| AnemonaP a întrebat:

Nu stiu cum sa va zic, dar am un sentiment.Gen:Zilele trecute am iesit cu un tip,nu mi se parea cine stie ce,la sfarsit a incercat sa ma sarute,dar eu nu am vrut,urmatoarea zi, cand..nu stiu,ma gandisem ca s-a impacat cu ideea ca nu vreau sa fiu impreuna cu el,pur si simplu mi se parea mai dragut ca niciodata.Pur si simplu cand simt ca un om este impacat cu faptul ca nu sunt interesata de el si nu il vreau langa mine, brusc sunt interesata de el.Mi s-a mai intamplat asa de cateva ori. Odata un baiat m-a intrebat de 2 ori daca vreau sa fiu cu el si nu voiam. Dupa mai mult timp,cand ne-am intalnit la ziua unui prieten, mi-am dat seama ca este chiar foarteeee dragut si as vrea sa fiu prietena lui. Ce e acest sentiment laughing)? Aveti idee? Funda+vot

3 răspunsuri:
| Nicux1 a răspuns:

Puslamaolaughing)Dragut in ce sens?

| AnemonaP explică (pentru Nicux1):

Paslama? Pai se comporta foarte frumos cu mine si e si frumos la fizic

| MaiaGeorgy a răspuns:

Cunosc atat de bine sentimentul laughing ei bine,incearca sa te cunosti mai bine cu el,si sa-i arati ca te-ai razgandit si ai vrea ceva mai mult cu el, da-i tot felul de semne, nu de alta dar daca il vei vedea cu o alta fata sa vezi ce gelozie te apuca, si crede-ma, o spun din proprie experientawinking