| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa va zic, dar am un sentiment.Gen:Zilele trecute am iesit cu un tip,nu mi se parea cine stie ce,la sfarsit a incercat sa ma sarute,dar eu nu am vrut, urmatoarea zi, cand..nu stiu,ma gandisem ca s-a impacat cu ideea ca nu vreau sa fiu impreuna cu el, pur si simplu mi se parea mai dragut ca niciodata.Pur si simplu cand simt ca un om este impacat cu faptul ca nu sunt interesata de el si nu il vreau langa mine, brusc sunt interesata de el.Mi s-a mai intamplat asa de cateva ori. Odata un baiat m-a intrebat de 2 ori daca vreau sa fiu cu el si nu voiam. Dupa mai mult timp, cand ne-am intalnit la ziua unui prieten, mi-am dat seama ca este chiar foarteeee dragut si as vrea sa fiu prietena lui. Ce e acest sentiment laughing)? Aveti idee? Funda+vot

Răspuns Câştigător
| VisionsofaGod a răspuns:

Simplu. La inceput nu ti-au placut de ei ca nu i-ai cunoscut bine. Dupa ai observat in ei ceva ce ti-a atras atentia si ai inceput sa iti placa de ei. De exemplu la primul tip. Faptul ca a avut curaj sa te sarute arata ca el este indraznet si nu ii este frica sa iti exprime sentimentele atunci cand vrea. Am dreptate?

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

La intrebarea asta sa-ti raspunda fetele. noi niciodata n-o sa va intelegem. de fapt, cred ca nici voi intre voi nu va intelegetitongue

| Ichnat a răspuns:

Da, nu stii ce vrei, nu esti hotarata! big grin

| DulceLup a răspuns:

Tare as vrea sa stiu! Sunt curios ce se intampla la fetele ca tine. Am dat si eu de o domnisoara recent care se poarta la fel. Deci sa inteleg ca trebuie sa fiu putin indiferent cu ea

| AnemonaP a răspuns (pentru DulceLup):

Nu,nu fii indiferent, arata-i cat de mult o placi

| DulceLup a răspuns (pentru AnemonaP):

Da?
Bine atunci.
Saptamana viitoare ma intalnesc cu ea.
Sper sa tina!
Mersi :*

| AnemonaP a răspuns (pentru DulceLup):

Sa fiti fericiti. Cu placere :*