| mihaela_7474 a întrebat:

Nu stiu cum sa va zic, mi'e rusine ca sa zic asa. Sunt in cl a 10-a, am 15 ani, iar mama inca ma bate. Acum cate zile m'a batut pentru ca m-am vopsit si nu am intrebat'o. Mi se pare un lucru...mna.eu invat bine, sunt cuminte ca sa zic asa. Ea imi spune tot timpu lucruri jignitoare. Mi'a spus ca ma uraste, sa nu ma mai vada in fata ei, si chiar ma dor unele cuvinte. Imi spune ca sunt curva, ma injura. M'a scos afara din casa. Ea nu se gandeste ca doar pe mine ma are si ca un copil este o binecuvantare, fac greseli pentru ca asta e dar.nu sunt ca altele, nici macar nu am prieten, nu am anturaje suspecte, cred ca dupa pererea mea sunt chiar cuminte si rar mai gasesti asa. Pentru ca in ziua de azi. Are 31 de ani si uneori simt ca nu ma iubeste. Imi ia haine, etc dar pe mine nu conteaza. Apreciez o vorba buna, din suflet mai mult decat toti banii din lume.
Va rog mult ce sa fac? Ca nu mai suport. Este adevarat ce am scris va rog sa ma credeti. Am ajuns sa cred ca am o viata de c***t si nu mai am pentru ce trai. Vreau sa mor! Nu o mai suport!
Va multumesc:*:*
Va dau si funda.

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Ma intristeaza povestea ta... din ce ai zis tu, mama ta te-a facut la o varsta destul de mica, si poate de-asta se comporta asa, a devenit o obsesie pentru ea ca tu sa nu faci ca ea, pentru ca 16 ani e o varsta mica pentru a deveni mama. poti sa o prinzi intr-un moment bun, si sa ii zici exact ce ne-ai zis si noua, frumos, sa ii explici ca pe tine te doare cand iti zice ca esti curva sau cand te jigneste si tu nu i-ai dat motive sa fie suparata pe tine. daca te-ai vopsit nu inseamna ca esti curva sau ca faci cine stie ce prostie.pana la urma ai 15 ani!

incearca sa ii explici si cred ca va intelege

bafta>big grin

1 răspuns:
| MrMmmiiikkkyyy a răspuns:

Buna Mihaela