| mmiizzaas a întrebat:

Nu stiu daca stiti, chestii dinalea care le pui pe un material(pantaloni, bluze etc.) si apoi trebuie sa dai cu fierul de calcat ca sa se lipeasca.Am si eu niste floricele, care pe spatele pungulitei, scrie ca fierul de calcat trebuie folosit in preajma unui adult chatterbox, am incercat, dar nu merge... Ce sa fac?:-\

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi o sa ramana acolo am avut si eu nu se dezlipeste stai linistitawinking Dar trebuie sa tii ceva timp dar ai grija sa nu arzi aia acolo laughing Eu am floricica lipita de mult timp si nici acum nu s`a dezlipit.ca acolo eu am avut pantalonul rupt pe picior, adica agatat.Si s`a potrivit perfect.succes

pa, pa

5 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

Ce sa faci ce?laughing
o rogi pe mama ta sa iti calce ala.winking
si gatabig grin

| pitikaaaa a răspuns:

Nu stiu de care sunt
depinde

de exemplu a avut o prietena din astea si dupa prima spalare i`au cazut(in fine erau ieftine)

| pitikaaaa a răspuns:

Citeste acolo pe spatele punguliteisi...vezi cum trebuie spalatibig grinwinking
adica ce fel de apa(calda sau rece)
sau la cate grade(sau ce o fi pe acolo.hee hee
nu stiu

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Pay.am avut si eu.tine fieru de calcat mai mult tim pe floare, petru ca pe spate are un lipici special care se topeste.sty tu? si trebuie sa tzy mai mult pe floricica ca sa aiba cand sa se topeasca. te pup :*

| mmiizzaas explică:

Vroiam s va intreb... lollipop : tine ceva timp? sau cade dupa prima spalare sau dupa prima purtarehee hee?