| ßℓøηdåcцмιηтє15 a întrebat:

O prietena care m-a rugat sa ii spun unui baiat ca vrea sa vb cu el m-a enervat si culmea a trebuit sa ii zic eusad Adica ea a plecat de langa mine cand l-am chemat afara si s-a pus tot greul pe mine.sadCand am vazut ce fata a facut cand s-a uitat la ea, mi-am dat seama ca nu o place si m-am simtit ca ultimul om de pe planetacrying. Acum vreau ca o vad cum sufera si as putea doar daca ma bag cu baiatul cu pricina. Acum o urask pe aia. Deci ce sa fac?
Ms anticipat:X
Dau funda la cel mai bun raspuns :*
Am uitat sa mentionez ca baiatul ma place?

Răspuns Câştigător
| IngerashCuBombonele a răspuns:

Ooo! pai si ke este atat de greu!? stai uh cu baiatul acela!

dar daca sunteti prietene sincer ai face o mare greseala sa faci asa. pentru ca o vei face sa sufere foarte tare!

succes! fundita?:Xbig grin