| Claudyaaa_3697 a întrebat:

Buna'! pai ok, de cateva luni sunt cu un baiat care intr-adevar ma iubeste si pe care sicera sa fiu l'am iubit si eu la inceput
acum urmeaza intrebarea...Cum fac sa ma despart de el, cu toate ca nu vreau sa sufere? si app, nu vreau sa ma arunc in bratzele altui baiat sau altceva, nu, vreau doar sa ma desp de el. Vreo idee? plz big grinbig grin dau fundita :X:*

Răspuns Câştigător
| Anname a răspuns:

Asta am incercat si eulaughing. Poi s.a terminat urat, acum depinde si de baiat.ii poti explica direct si bland" uite, tin mult la tine dar nu indeajuns ca sa te iubesc si daca nu te iubesc nu pot fi cu tine", vorbesti cu o prietena de.a ta sa se dea la el...cand te uiti tu si ii spui ca asa nu se mai poate, sau poti fi altfel cu el.materialista,fitoasa, mofturoasa...si asa poate vrea el sa se desparta de tine ( nu sunt idei foarte reusite dar merita sa incercihappy scuze pentru scris /exprimare si daca te.a deranjat cu ceva raspunsul meu )
Pa, Bafta!:*

2 răspunsuri:
| PisyKiss a răspuns:

Nul mai iubesti? Pai ai putea sa il faci pe el sa se desparta de tine.Cand te intalnesti cu el sa fi murdara sau ciufulita.>Ce stiu eu?! Nu mi s-au intamplat chestii din astea.

| denylov3 a răspuns:

Ii spui ca intre voi nu mai poate fi altceva decat prietenie si... atat fara sa se supere! fundita?
:-xx bafta :*