| SpigiBb a întrebat:

pe scurt vreau sa imi schimb viata TOTAL! sunt din sibiu adica un sat din judetul sibiu.De la un timp am o 'pofta' de atentie din partea la toti fie buna sau rea, vreau sa fiu mai presus de toti de aici vreau sa ma remarc cumva in fata lor a tuturor...imi spuneti si mie cum pot face asta? tin sa mentionez ca fac parte dintr-un sat unde barul este in varful clasamentului pentru toti multi sunt mai 'inapoiati' sa zic asa... vreau sa par diferit dar total diferit in ochii la toti si m-am gandit sa incerc stilul de rapper asa o sa fiu privit diferit indiferent ca e bine sau rau nu contaza! ma poate lamuri si pe mine cineva cumt rebuie sa ma imbrac ce trebuie sa spun ce sa fac cumsa vorbesc cum sa ma comport cu baietii/fetele/oamenii etc? am nevoie mare de ajutor va rog eu! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Clauvdgg a răspuns:

Http://www.calauzitorul.com/2009/01/cum-sa-te-faci-rapper.html Uite aici sunt cateva sfaturi care te pot ajuta. :D
De prin ce sat esti din Sibiu?

| SpigiBb explică (pentru Clauvdgg):

Gura-Rauluihappy tu?

| Clauvdgg a răspuns (pentru SpigiBb):

Cisnadie big grin

5 răspunsuri:
| MegamortX a răspuns:

Violeaz-o pe una şi împrăştie prin sat vestea că a rămas gravidă cu tine.
O să vezi ce repede o să ajungi cunoscut.

| anca29 a răspuns:

Pai daca vrei sa te observe lumea... Dezbraca-te pana la chiloti, fugi prin sat si tipa! Plateste si niste tipi sa te alerge ca sa ai garnitura! O sa fii in centrul atentiei GARANTAT

| Angie95 a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa iti schimbi hainele sau mai stiu eu ce. Pur si simplu incearca sa te faci placut, spunand glume etc. Tine minte nu hainele il fac pe om! Iar daca vrei sa fii mai presus de ceilalti nu incerca sa fii ca ei. Tu esti unic in felul tau si asta te face mai special!winking