| Auroree a întrebat:

Pentru inceput am 16 ani si am o inaltime de 1.76... voi ce ziceti.o sa mai cresc? laughing ( mentionez ca si bunicii au fost destul de inalti )

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Normal ca vei mai creste.Intre 18-20 de ani se opreste cresterea.

8 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Bună! Probabil o să mai crești, dar nu mult. De obicei copiii sunt mai înalți decât parinții.

| MBAAA a răspuns:

Depinde, fiecare cu metabolismul lui...desi nu vei mai creste foarte mult.

| Crucified a răspuns:

O sa mai cresti.

| tudo393 a răspuns:

Ahaaa! Normal ca o sa mai cresti..ca si eu am 1.70 si 14 ani.ce dracul? Ajungi pe la 1.85 sigur!

| Auroree explică:

Sincer nu ma omor... un 1.80 - 1.83 e perfect. nu am avut o crestere brusca deci sunt sanse. oricum nu vreau sa ma fac o prajina rolling on the floor

| Auroree explică:

Merci la toti

| Skumpik2013 a răspuns:

Ai sa mai cresti daca acum ai inaltimea asta imiagineazati peste ca-ti va ani cum vei fi vei fi un om unalt oricum.

| Niklaus a răspuns:

Si eu am 16 ani si 1.78, cu siguranta mai crestem laughing