| KubetiiOO a întrebat:

Pls helllppp! Nu mai pot.Mor de plictiseala,chiar nu mai am ce face! Idei, cv. fara comentarii rautacioase si fara chestii de genu' citeste.Toata vacanta asta am citit. Vreau sa fac si altceva.Si afara nu pot iesi ca ploua tare.crying

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Te poti distra in multe feluri trebuie doar putina imaginatie si un strop de magie! ai putea sa-ti chemi niste prietene la tine acasa! impreuna va puteti distra super! daca vrei poti chema si mai multe prietena
e vreo 2, 3 sau 4! puteti organiza o mica petrecere in pijamale puteti sa va uitati la un film de groaza,sa jucati diferite jocuri sa cititi reviste cu o prietena cititul este mult mai distractiv zic eu! puteti manca chipsuri,popcorn ce vreti! va puteti face una alteia un aspect nou! daca vrei puteti organiza,si un concurs ori de moda,de dans, de machiaj, costume etc! daca nu ai prietene prin apropiere sau sunt plecate poti sa mergi la cumparaturi, la coafor, la film etc! te-ai putea ocupa si de reanjarea camerei poti sa o decorezi cum vrei tu! incearca sa faci lucruri noi! ai putea incerca sa inveti sa canti la chitara, la pian sa inveti sa dansezi etc.ai putea sa-ti faci un album secret in care poti pune intamaplari haioase si foarte funny cu tine si prietenii tai! faci decupaje, te uit la TV, pictezi, inventezi diferite jocuri! sper ca te-am ajutat! funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Iulia26 a răspuns:

Hmm... 1. Ai putea sa te apuci de gatit. Este foarte distractiv sa incerci sa faci ceva dulce; 2. Poti sa vorbesti la telefon cu prietenele tale; 3. Poti sa te uiti la un film (ex:Marley & Me/Norbit). 4. Poti sari coarda, daca ai; 5. Poti sa iti faci un jurnal; 6. Poti sa te uiti la poze; 7. Poti sa etichetezi pozele de pe facebook.; 8. Intra pe facebook si cauta "FunnyBook". E o pagina super amuzanta! Funda?

| Bianca0007 a răspuns:

Invita un prieten la tine sau du-te tu la el, uita-te la un film...