| lindalinda a întrebat:

Buna prietena mea a inceput sa scrie cu diacritice si nu a facut asta niciodata, a inceput sa-si faca singura curat in camera, sa spele vasele, sa gatesca. Cum s-o scot din despresia asta, cind o las putin singura incearca sa se sinucida

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Mie prima parte mi se pare chiar un lucru bun. Deci nu are nici o logică ce ai spus.

| lindalinda explică (pentru T0T):

Nu-i e un lucru bun ea nu facea asta inainte iar acuma face orice nu-i placea sa faca inainte

| T0T a răspuns (pentru lindalinda):

Eu văd ca un lucru bun. După ce spui înainte era o leneșă certată cu limba română. Bravo ei că a progresat.

| lindalinda explică (pentru T0T):

Da dar asta face cind e foarte trista

| SkyPilot a răspuns:

Incepe sa se vindece, face ce face ca sa se tina ocupata. E de bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarta-ma sad

| Țoglă a răspuns:

Face foarte bine.Stai liniștit că nu se sinucide. Întotdeauna mai rămâne o pată de murdărie.

| lindalinda explică (pentru Țoglă):

Nu se sinucide nu ma ut putin ori e taiata sau e spinzurata