| qqqqqqqqqqwwwwwwwwwweeeeeeeeeerrrrrrrrrrtttttttttt a întrebat:

raspunsul primeste fundita! Am o problema ..eu sunt o fata care pana acum am fost mai timida, am 16 ani si inainte sa incep liceul am stat mai mult sa invat, nu am cunoscut oameni. De la liceu, am inceput sa ies in lume si am devenit mai "dragusor", sa spun asa laughing de cateva luni, am cunoscut un barbat, pana acum am mai avut relatii cu alti, dar tot vor acelasi lucru si numa cluburi, bautura, droguri, penibili. Problema e ca are 38 de ani, se poarta frumos cu mine. La incepu credeam ca ma vede ca si pe fata lui pentru ca am mai patit asa, dar acum defapt mi-am dat seama ca vrea ceva mai mult. Mie mi se pare ca pare sincer, e genul care e mai serios, are o situatie financiara nu rea si e stapan pe el, dar nu stiu daca sa il accept, tinand cont de varsta sau sa dau cu piciorul la cineva care pana la urma poate sa aiba grija de mine si poate chiar tine la mine. A spus ca o sa fie rabdator, vine dupa mine la scoala, ma duce daca am nevoie sau vreau sa merg undeva. Va roggg, ce ati face in locul meu? Vreau un sfat prietenesc, nu sunt genul care bag in seama barfele si rautatile, assa ca nu aveti de cat sa comentati aiurea. Am nevoie de pareri si de la persoane care nu ma cunosc si aud prima data povestea asta laughing). vreau sinceritate seriozitate, va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Eu zic sa incerci, nu ti-a gresit cu nimic, merita si el o sansa.

4 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Discuta cu parintii tai despre acest lucru si sigur te vor indruma corect, ca mai tarziu sa nu fii dezamagita profund.

| Lothar a răspuns:

Pedofil.

| Huhulea_Alex_1979 a răspuns:

Sa nu ai incredere in el pentru ca domnul vrea... de la tine si mai bine despartate decat sa iti para rau.

Huhulea Alex, cei de varsta mea vor numai asta, sunt mult mai rai si poate chiar mai penibili. Cand iesi cu ei undeva, numai droguri si bautura, rar cei care sunt putin mai ok. Oricum, asta nu inseamna ca trebuie sa te simti pentru ca esti si tu baiat, ma refer la cei pe care ii cunosc. Mersi oricum!