| anonim_4396 a întrebat:

recent m-am mutat la o scoala noua, dar vreau inapoi la cealalta scoala pentru ca aici nu imi place si imi e dor de colegii si de prietenii mei, mama a luat fisa, m-am transferat, nu sunt trecuta in catalog dar vreau inapoi, se mai poate, va rog as face orice sa ma mut la scoala cealalta imi vine sa plang, parca ceva din mine a iesit. dau funda va rog!

Răspuns Câştigător
| Copila2016 a răspuns:

Stiu cum e, te inteleg. Asteapta pana termini clasa asta si la toamna te poti transfera inapoi daca doresti.

6 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Din pacate nu te mai poti transfera...

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate odata ce s-a aprobat transferul, nu se mai poate!
Trebuie sa intelegi ca Inspectoratul scolar nu-i o joaca de papusi, azi vreau, maine nu mai vreau!
Invata sa te adaptezi unde ete-ai mutat, sa te focusezi pe invatat si placutul o sa-ti treaca!
In fond, la scoala mergi sa inveti, nu sa-ti placa scoala aceea, sau colegii, pentru ca mergi pentru tine, pentru educatia ta.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Ma voi putea transfera inapoi macar la anul?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde de motivul trensferului!

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai vrut transferul la scoala asta?

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu eu am vrut si mama ca ne-am mutat dintr-o localitate in alta, inainte cand eram in cealalta localitate cand ma mutasem eram la o alta scoala si m-am mutat la aia care vreau acum sa ma mut si atunci mi-au zis daca imi place raman daca nu nu.

| Copila2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu cum e, te inteleg. Asteapta pana termini clasa asta si la toamna te poti transfera inapoi daca doresti.