| RobinvanPersie a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt clasa a 11-a si m-am cam rugat de ai mei sa ma mute la un liceu din alt oras si pana la urma m-au mutat la inceputul anului. Problema nu e ca m-am acomodat pentru ca ma inteleg bine cu toti si sunt destul de popular. Se mai merita sa ma mai mut pentru un an? Mai pot face asta?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pararea mea este ca nu merita, dar tu decizi.
Poti face cerere de transfer si iti va fi aprobata, pe motivul sa fii in orasul de domiciliu.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu zic că nu se merită.
Oricum, dacă doreşti, poţi ÎNCERCA să te transferi la vechiul liceu - sau la altul :D

Vezi detalii despre transfer în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......fo-ma-pot/

Toate cele bune!