| Asta mica! a întrebat:

Buna!happy
Sa incep...De ce toti prietenii lui ma plac(vor sa fiu prietena lor) si el nu?
Am petrecut revelionul impreuna cu ei si alti prieteni, iar cand dansam el tot venea la mine si ma strangea in brate si ma saruta pe gat si dansa cu mine... dar nu stiu daca chiar ii place de minehappy[dar are iubita, si s-a sarutat cu alta tot in acea seara]
Ce sa fac sa il atrag mai mult?
Va rog sa imi raspundeti cat mai serios.
Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| ILikeToKnow a răspuns:

Probabil ii place sa se joace cu voi si sincer un tip care face chestii de genu asta oricat de dragut ar fi nu merita sa fie pentru tine ceva mai mult decat o aventura pentru ca tu aia ai fi pentru el. Iar daca isi inseala prietena ce te face sa crezi ca pe tine nu te-ar insela daca ai fi cu el? Cautati un tip serios caare stie ce vrea de la viata, nu unu care sare din floare-n floare.Succes si sa fi iubita!hee hee

9 răspunsuri:
| broscutsaaa a răspuns:

Daca era beat, e clar ca NU!
Dar daca era treaz, a profitat de ocazie. happy
E ceva ceva acolo, dar... daca vrei sa stii cat, trebuie sa-l intrebi. smug

| broscutsaaa a răspuns:

Casssanova. thinking

| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

Da cum spune cineva mai jos gandeste'te in primul rand daca pe actuala... o inseala pe tine de ce nu te'ar inselathinking

sunt destui baietii in ziua de azi care se joaca cu sentimentele fetelorthinking

Deci are prietena sa sarutat cu alta s-a dat si la tine e clar ii place sa traiasca viata e ca albina aia care zboara din floare in floare

Sunt destui baieti pe loomea asta renunta o sa gasesti u pe cineva cu care sa poti sa iti imparti sentimenteletongue
big hug sper ca ti'am fost un pic de folosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si celelalte fete (prietena si cea sarutata) tot asta se intreaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult-o pe Oliana. Va place pe toatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Or fi vrand ei sa fii prietena lor cate o zi doua. da si tu vrei ce tot o arzi cu parul-n ochi ca elena udrea? dai drumul ca prostul oricum nu are cum sa afle.doar esti sincera si -l iubesti nu? mai mult penisul da ce conteaza a cui e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca baiatul era beat cand te strangea in brate si te saruta... tu l'ai intrebat pe el daca vrea sa stea cu u. el nu o sa te intrebe pe tine pentru ca are prietena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact "Bunicu"
Draga cristy daca nu vrei sa suferi mai incolo ar trebui sa te feresti de el
Sau arata ca esti mai buna ca el si fi indiferenta de cele mai multe ori asa atragi atentia multor baieti nu te da in spectacol sau ceva de genu

| franceza13 a răspuns:

Se pare ca esti indragostita, scumpa mea! Cred ca cel mai important este sa-i arati ca si tu il placi, sa incerci sa petreceti cat mai mult timp impreuna. Stiu ce simti, si eu am trecut prin asta acum vreo 2 luni, iar acum totul merge bine intre mine si prietenul meu. Fii opotimista! Sper sa fii fericita. Te pup