| pusitaaaa20000 a întrebat:

Buna,sa va zic de la inceput cum sa intamplat.Eu ma indragostisem de un baiat prea mare pentru. mine a fost primul baiat ( big grin ).M-am imprietenit cu o fata am devenit cele mai bune prietene ea are un frate, el intr-o seara pe facebook m-a intrebat ce imi place la el:i-am zis ca nici eu nu stiu...si asa mi-a zis ca nu este el pentru. mine chesti de genu si am devenit cei mai buni prieteni el imi dadea sfaturi si eu lui dar intr-o zi m-am trezit cu cativa fulturasi in stomac cand l-am vazut nu stiam ce e cu mine....eram innebunita dupa el app. dupa 2-3 luni cam asa sora lui m-a ajutat mi-a zis sa-mi iau inima in dinti si sa-i zic ca imi place de el asta am si facut a zis ca poate pe parcurs poate o sa fie cv. nu pot sa-l vad cu alte fete el nu stiu dar ma cearta daca fac cv rau sau imi da sftauri sa nu fac prosti nu stiu ce sa cred ca tine la mine ca la o sora?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cam asa ceva, tine la tine ca la o sora

| buburuza2007 a răspuns:

Eu cred ca momentan tine la tine ca la o sora,pe parcurs poate sa te priveasca si cu altii ochi, nu poti sa stii ce va fi, tu fii acolo prezenta in viata lui si vezi ce se va intampla, eventual incearca sa-i furi si un sarutlaughingpoate va simti ceva pentru tine, succes

| Șhoghetăn a răspuns:

Tine la tine ca la o sora... adica te si iubeste dar nu stie ce vrea sa faca poate ii este frica sa nu strice o asa prietenie pentru o iubire gandeste-te ca dupa ce nu o sa mai fiti impreuna poate nu o sa mai fiti asa buni prieteni ca acumsad...Bafta si pss: stiu cum e asa am patit si eu dar in fine totu e normal acum big grin