| PixaGixa a întrebat:

Sambata asta este ziua de nastere a unei prietene de ale mele si nu stiu ce cadou sa ii iau, ma puteti ajuta?

Sa va dau niste date despre ea, poate va vin niste idei de cadouri originale!

Adora animalele.mai ales cateii
E rockeritza dar nu pare
e destul de bogata, deci are cam tot ce isi poate dori...
Adora moda(ca orcarei fete) insa ii plac si are numai hainele de firma, scumpe, fitoase...
E cantareaza, vocal si la chitara
E foarte prietenoasa
E genul accela de fata dupa care toti baieti sunt morti si toate fetele vor sa fie prietene cu ea.

deci? ceva idei? As vrea sa ii fac un cadou special care sa o surprinda si care chiar sa ii placa.si daca se poate cat de ieftin...sad

ceva ideei? plz?

fundita!:*

2 răspunsuri:
| Alexander123 a răspuns:

Poi nu prea ai ce sa-i dai sad doar ceva ce sa o atinga la inima dar momentan nu-mi vine nimic in minte.

| Stefy2404 a răspuns:

Buna.
Eu zic ca i-ai putea lua un lantisor de argint. sau bratara.[depinde de ce crezi ca ar purta]. In plus nu te costa mult.
Sper ca te-am ajutat.