| oceanfreshair a întrebat:

Sambata viitoare merg intr-o excursie de 2 zile si nu stiu ce sa mai facem in seara aia in care dormim la hotel(asta inseamna fara glumecrying )...trebuie sa stam cate doi in camera si eu stau cu o colega (normal) si ne-am gandit sa ne facem unghiile, mai jucam niste carti, ne facem parul cu ce putem laughing dar nu prea mai avem idei...k de dormit oricum nu dormim pana pe la 1-2 noaptea asa ca ASTEPT IDEI!:X:X:X Cele mai bune idei primesc fundoilaughing

5 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

Hello! Poi puteti sa va uitati la o comedia buna, sa iesiti din camera si sa plecati la alti colegilaughing, sa cumparati niste reviste si sa le rasfoiti, sa comandati pizza sau mancare chinezeascalaughing Distractie placuta!

| Bianca1864 a răspuns:

Si noi stam cate doi in camera, dar asta nu inseamna ca nu ne putem deplasa.deci,noi am chemat mai multi colegi in camera, fete, baieti, n-are importanta si ne-am uitat la filme, am cantat, si cea mai tare....am facut un fel de joc cu provocari.mai multe biletele cu provocari, trage fiecare, si face provocarea fara sa spuna despre ce e vorba.e surprinzator, amuzant, si merge indiferent de varsta.indiferent ce-ai face, distreaza-te cu mai multi colegi, mergeti de la unul la altul.luati dulciurele si faceti cat mai multe farse. distractie placuta!

| Bianca1864 a răspuns:

Daca imi spui cati ani ai iti dau mai multe idei.

| RoxiiDinca99 a răspuns:

Sa vb despre baieti sa faceti glume la telefon poate mai chemati 2 baieti la voi in camera mai draguti...sa faceti schimb de secretehee hee sa manacti inghetata sa va faceti poze. Sper ca ti-am fost de ajutor Fundaa