| RoxysiRadu112 a întrebat:

Scuzati ca pun la aceasta categorie, dar am facut acum 1 luna sex cu prietenul meu si nu mi-a mai venit menstruatia. El s-a protejat cu prezervativul, dar eu nu am luat pastila de a 2 a zis. Este posibil sa fiu insarcinata sad?

Răspuns Câştigător
| SkaterGirl112 a răspuns:

Posibil sa fii ramas insarcinata, dar daca prietenul a folosit prezervativ sunt slabe sanse. Poti lua de la farmacie un test de sarcina, sa fii 100% sigur.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Păi dacă aţi făcut-o cu prezervativ.n-ai nici o grijă.
Probabil ai doar o dereglare hormonală.
Ia-ţi un test de sarcină să fi sigură!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu uita că, după începerea vieții sexuale, multora li se întâmplă să aibă o dereglare hormonală și să nu le vină menstruația. Dacă v-ați protejat și ați testat prezervativul apoi, nu vă faceți griji. Folosește un test de sarcină să afli dacă e totul ok.

| RoxysiRadu112 explică:

Va multumesc de ajutor big grin O sa merg la farmacie sa il iau big grin