| myalittledreamer787 a întrebat:

Am 15 ani si sunt foarte slaba iar alaltăieri dupa ce am venit de la scoala am observat o pata neagra pe chilot, apoi ieri dupa ce am venit din oras iarăși o pata insa mai mare si era aproape maro, azi am zis mamei si ea a dat un absorbant insa acum nu mai curge nimic, imi este foarte frica!

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai de ce.
Ți-a venit ciclul până acum?

| nojudgements a răspuns:

Ai mai avut menstruație pana acum? Daca nu ai avut, astea sunt semnele venirii primei menstruații. Nu e nevoie sa te îngrijorezi deloc.

| AnOnImA4109 a răspuns:

Nu are de ce să-ți fie frică. Așa este la început. Mai ales dacă nu ai mai avut menstruație până acum. E bine că i-ai spus mamei tale. happy