| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca Miley Cyrus a murit intr-un accident rutier din cauza unui sofer beatsad?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Cris, stai liniştit. Dacă ar fi murit, numai despre asta s - ar fi vorbit la TV. E declarată moartă de hackeri, care au uneori un coeficient de inteligenţă scăzut. A fost doar o glumă de prost gust, aşa că stai liniştit. Uite : http://www.bestmusic.ro/......1754.html.

25 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Am vrea noi rolling on the floor.

| Chocolate a răspuns:

Soferul ei a murit beat in accident de masina, nu Miley.

| Angel_5977 a răspuns:

Nu iti dai seama ca daca ar fi murit numai despre asta s-ar fi vorbit la tv...laughing

laughing

| XXXMony a răspuns:

Din pacate nu

| poiuiyhvb a răspuns:

Wtf?!
nu a murit ma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite Cris eu nu cred asta deoarece nu avea cum sa mai filmeze alte episoande din Hananh Monatana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Totul e o mare minkiuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nustiu dar cred ca nu e adevarat nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred cina ti-a spus?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar putea sa se faca filme chiar daca era moarta dar nu e moarta au dreptate sar fi vorbit la televizor sa vorbit pe protev de ia ca ie faimoasa dar daca ar fi murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cris nu a murit daca ar muri nu ar fi episoade noi hann momtana forevor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cris nu a murit daca ar muri nu ar fi episoade noi hann momtana forevor izabel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e adevarat! Doar acum catva timp a implinit 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti proasta dobitoaca si nebuna cum sa moara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley Cyrus e o drogata http://www.libertatea.ro/......14371.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu soferul ei a murit ea traieste!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cris stai linistita nuh a murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ,nu este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistit ca nu e adevarat. stiu asta pentru ca a facut un concert ca sa isi linisteasca faniii si ca acestia sa isi dea seama ca nu e moarta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu asi zice ca da dar din pacate a auzit ca nu a mueit asta cred ca nu a murit deoarece nu mai putea sa filmeze episoade din Hannah Montana poate ca a murit dar sunt sigura ca nu

| claudiu_5749 a răspuns:

NU a murit

| FIRUKA a răspuns:

Nu Miley Cyrus nu a murit pentru ca ea joaca acum in 'playboy'si pozeaza goala.

| MadyFrumusik990 a răspuns:

Stai mai linistit, ca daca ar fi murit, nu ar mai inventa cantece, si la tv numai despre asta s-ar vorbi

| Minunata a răspuns:

Nu... dar am auzit ca a murit cand tatal ei vroia sa puna benzina si in loc sa puna in fata a pus in spate si miley era in masina si atunci a explodat masinacrying