| luri a întrebat:

Am o banda electrica iar dupa ce alerg 30 de minute se opreste automat! Asa sunt ele facute, au nevoie de o pauza, stie cineva?

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Pai roi asa este setata ori o defectiune frumoaso

| Voidwithin a răspuns:

Trebuie setata

| BTWIN a răspuns:

Se inchide de tot sau se inchide programul? Ori e o problema cu ea(se suprasolicita)ori asa functioneaza ea.

| luri explică (pentru BTWIN):

Nu, nu se inchide de tot, e ca si cum as apasa eu "stop", se inchide treptat nu brusc, nu am idee de ce happy

| Kornienko_Sanda_1998 a răspuns:

Ai facut ceva cu ea...fiindaca am si eu si nu se stinge niciodata singura))verifica daca e tot in regula cu ea