| Alexandra23905 a întrebat:

Bună seara am o întrebare, am avut contact sexual cu viitorul meu soț pe 26 februarie in ziua șansa sarcinii mare și menstruația trebuie să fie peste 2 zile iar acum 8 zile a apărut pe lenjerie o pată de sânge micuță. Sânii sunt moi și dureroși înseamnă că am rămas însărcinată? Rog răspuns urgent. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate da un raspuns urgent, pentru ca la acest moment nici macar un test nu poate confirma sarcina.
Mai ai de asteptat pana cand faci 21 de zile de la sex si atunci faci testul de sarcina.
Si daca ai ramas gravida, care-i baiul?
Doar esti maritata si toata lumea se asteapta sa ramai gravida in situatia asta.

| Alexandra23905 explică (pentru Violleta2022):

Ar fi foarte bine, normal mâine ar trebui sa îmi vină menstruația dar astăzi mi-a venit ca și menstruația doar cu un flux mai redus și sângele este de culoare rozalie. Și este a 13 zi de când am făcut sex. Oare este posibil sa fi rămas?

| Alexandru_Dedu_1989 a răspuns:

Http://www.totuldespremame.ro/......ce-sarcina
Ai fi avut mai multe raspunsuri daca nu puneai intrebarea la adolescenti :)))