| popmirgea1999 a întrebat:

Buna seara.Amica mea din copilarie nu vrea sa mai vorbeasca cu mine(am vorbit doar pe facebook doar, in realitate nu ne-am vazut niciodata, stam departe unul de celalalt)Pana mai ceva timp a vorbit de 2-3 ori dar acum nimic, desi am intrebat-o de 10 ori ce face si nu mi-a raspuns.La poze la ea cand comentez nici nu-mi multumeste pentru complimentele pe care i le fac laughing))). Care o fi cauza?

P.S. Ea e de la oras fata frumoasa ingrijita iar eu de la tara laughing)Oare se crede mai marita ca mine de nu vrea sa vorbeasca? laughing))))Asta o fi cauza? Multumesc mult

2 răspunsuri:
| passyon22 a răspuns:

Salut.Din cate am citit eu am ajuns la o singura concluzie, tipei i s-a urcat putin la cap si are impresia ca iti este superioara, cel mai bine ar fi sa nu-i mai acorzi atentie si sa-i explici ca atitudinea ei denota lipsa de intelepciune.Nu conteaza unde stai,daca esti sarac sau bogat,daca tu esti o persoana ok, care stie sa respecte, sa iubeasca, sa ofere tot ce e mai bun, nu inteleg care ar fi problema...Nu te mai consuma ca nu rezolvi nimic! Asa-s oamenii din ziua de azi, judeca omul dupa cat are si ce are...Eu unul sunt scarbit de genul acesta de oameni, mai exact non-valori! O seara buna!

| popmirgea1999 explică (pentru passyon22):

Si eu sunt de aceeasi parere happy Sta la oras, cluburi, smecherii treburi.Dar oaare de ce a vorbit prima data cu mine? Si acum nu...
P.S. Prim oara fiind prin septembrie si de atunci de fiecare data cand am intrebat-o ce face n-a zis nimic.