| cache a întrebat:

Am sedinta cu parinti luni sunt clasa 8 a si am note proaste si nu vreau sa vina mama la sedinta sa vada notele si a zis diriginta ca cine nu vine la sedinta o sa sune acasa, ce sa fac

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cat crezi ca poti ascunde notele alea?

| Fatamuntilor a răspuns:

As zice sa le spui si de note, si de sedinta...nu vei putea ascunde la nesfarsit acest lucru.
La alte scoli /licee parintii primesc notificari prin SMS /e-mail despre activitatea copilului!

| OldSoul a răspuns:

Pai dai si tu un anunt "Caut rude pentru sedinta" cu putin noroc vei gasi pe cineva laughing Gluma sau nu, chiar am vazut un astfel de anunt.