| Mario_Stanciu_1990 a întrebat:

Buna seara! Daca contul meu a fost exclus de pe tinder, mai pot sa imi fac alt cont? Sau ce as putea face ca sa imi fac alt cont

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde, daca ti s-a blocat adresa de IP atunci nu mai poti sa-ti faci nici un cont.
ce rautati ai facut pe Tinder de te-au raportat si ti-au inchis contul?

| dullcat a răspuns:

Buna.Pe site ai aruncat un ochi?

8. Regulile Comunității.
Prin utilizarea Serviciului, ești de acord că nu vei:
[...]
crea un alt cont dacă deja ți-am închis contul, cu excepția cazului în care ai permisiunea noastră. - https://policies.tinder.com/terms/intl/ro/

| Mario_Stanciu_1990 explică (pentru dullcat):

Sincer sa fiu am aruncat un ochi, dar am crezut ca se poate rezolva intr-un fel anume

| Hyperion7 a răspuns:

Man,eu cred că te simți ca fara aer fara Tinder, dar mai sunt și alte platforme

| Mario_Stanciu_1990 explică (pentru Hyperion7):

Man, pentru mine e cea mai buna platforma. Si sincer, as vrea sa imi spuna cineva care stie

| Mario_Stanciu_1990 explică:

Cum adică sa mi se blocheze adresa de IP? Eu nu am făcut nicio răutate, ci pur și simplu mi s-a spart contul?