| Madalina1455684 a întrebat:

Buna seara.
Din intrebarile mele precedente cretca va`ti dat seama ca sunt reprezentanta Avon.
Eu mi-am platit astazi factura si inca nu mi-au intrat bani.Si vreau sa pun in aceasta seara comanda din Campania 17. Dar nu stiu ce sa fac.sa pun comanda s-au sa mai astept pana maine sa vad daca intra banii pana in jurul orei 12?
Mentionez ca am platit factura inainte de ora 12[cei care sunt reprezentanti/lideri Avon stiu ca daca o platesti inainte intra banii mai repede]cel putin eu asa stiu.
Ce ma sfatuiti sa fac?
Dar vreau sfaturi de la persoanele cu experienta nu de la oricare, nu vreau bataie de joc.Sincer sunt in dubii pentru ca mai sunt 2 zile pana cand expira valabilitatea si acum stau ca pe ace si nu stiu ce sa fac.
Imi este frica ca nu cumva sa mi se adune toata comanda si de tura asta si de data trecuta si apoi sa am ce platii.plus ca data trecuta am avut de 700 lei si acum de 430 lei.deci asta inseamna foarte mult.
Sper sa puteti sa ma ajutati.si imi cer scuze daca v-am rapit prea mult timp cu povestea meahappy!
Astept raspuns.
va implor sa ma ajutati!
La final si recompensa

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Unde ai platit facutra?
Daca ai platit-o la BRD, banii trebuiau intrati deja, daca ai platit-o la Posta, trebuie sa mai astepti deoarece banii se transmit foarte greu.
Nu ti se cumuleaza facturile, deci nu va trebui sa platesti si 700 de lei si 430 deci stai linistita!
Succes!