| Dovata_Gynutza_1990 a întrebat:

Buna seara din nou as avea si o intrebare credeti ca am gresit k i-am ascuns k mi-am facut facebook cand el stia k l-am blocat? tocmai m-a gasit pe facebook si m-a sunat si nu i-am recunoscut cand m-a intrebat pentru k mi-e foarte frica de reacta lui mi-e frica de jignirile lui nu stiu ce sa mai fac nu-mi rasp de vreo 2 zile la sms-uri ce credeti ca e bine sa fac sa astept sau sa mai incerc?

Răspuns Câştigător
| WildDream a răspuns:

Mai bine il lasi in pace, daca nu te mai cauta mai bine. Scapi de un astfel de om, nu merita! ...Nu stiu cum de stai langa cineva care te injura si mai e si violent sad

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca l-ai mintit, nu mai are nici un rost sa-i trmiti sms-uri sau sa mai astepti ceva. Relatia se termina in clipa in care minti

| wolder a răspuns:

E suparat ca l-ai mintit cand te-a intrebat daca ti-ai facut facebook.
ai ceva de ascuns cu asta? de ce ai mintit?
Recunoaste-i ca e facebookul tau si impacati-va
alta scuza mai penibila nu gaseati

| neutrino a răspuns:

Acestea sunt minciunele din categoria acelora care nu-si au rostul, dar cred ca si el isi cam baga coada acolo unde nu are ce cauta. Bineinteles, toate aceste se intampla cu acordul tau, disperata sa nu cumva sa pierzi o astfel de bijuterie de baiat. Mai incearca, pana cel putin, iti va raspunde macar cu o injuratura!

| WildDream a răspuns:

L-a deranjat ca l-ai mintit. Si nu stiu de ce ai facut asta mai ales pentru un amarat de cont de facebook. Acum poate isi inchipuie ca tu ai contul ala ca sa vorbesti cu altii si din cauza asta i-ai ascuns existenta lui. Si de ce ti-e frica de reactia lui? Devine violent, te jigneste? Pentru ca in cazu in care asa face mai bine ca nu-ti mai raspunde la mesaje.

| Dovata_Gynutza_1990 explică (pentru WildDream):

Da este foarte violent cand nu-i recunosc un lucru si ma jigneste din orice nu stiu ce sa mai fac sa-i fac pe plac...

| Dovata_Gynutza_1990 explică (pentru WildDream):

Pai nu pot sa-l las ca am un copil cu el sunt maritata cu el ....nu pot sa renunt

| WildDream a răspuns (pentru Dovata_Gynutza_1990):

Offf...Nu ai precizat de la inceput ca ai copil sau ca esti maritata.
Da el nu a mai venit acasa astea 2 zile?

| Dovata_Gynutza_1990 explică (pentru WildDream):

Nu este in tara este plecat in franta de anul trecut

| WildDream a răspuns (pentru Dovata_Gynutza_1990):

Sper ca macar are grija de tine si de copilas... Daca nu e un sot prea bun macar tata sa fie...

| WildDream a răspuns (pentru Dovata_Gynutza_1990):

Mai bine il lasi in pace, daca nu te mai cauta mai bine. Scapi de un astfel de om, nu merita! ...Nu stiu cum de stai langa cineva care te injura si mai e si violent sad

| altrix a răspuns:

Faza ca ii ascunzi il enerveaza pe el oh go on
cum sa iti faci fb si sa nu ii spui?
da-l dracu de faceboook! strica relatii! ti-o spun eu

| RitaDeluxxxe a răspuns:

Pai nu pricep dc ti e frica de reactiile lui...inseamna ca e un om violent si ca nu merita sa stai cu el... daca se supara de la un facebook.las o incolo de treaba!

| NorishorPhufos a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, si sa-i spui de ce l-ai mintit, asta doar daca merita! Daca te jigneste asta inseamna ca nu te merita. Inteleg, e foarte supar pentru ca l-ai mintit dar asta nu inseamna ca poate sa se comporte in ultimul hal cu tine. Daca merita mai incearca, daca nu cauta altul ca sunt o mie de baieti pe lumea asta :*

| cicika a răspuns:

Buna! Cereti scuza si explica-i tot, spune-i ca ai uitat sa ii spui, dar tu niici nu te folosesti de el. si poate va intelege! In primul rind recunoaste ca e facebook tau