| M1hai a întrebat:

Buna seara internautilor happy am si eu o nelamurire, eu am ochii albastrii cum pot face ca in poze sa se vada bine ca am ochii albastri happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chestia asta tine de cat de profesionist e fotograful...

| SexyFrumushika a răspuns:

Poti edita poza. adica sa accentuezi culoarea interegii imagini

| Zatharra a răspuns:

Cu Photoshop sau alte programe de editat poze.Peace!

| mini35 a răspuns:

Iati Adobe cs6 de pe linkul astahttp://www.adobe.com/products/creativesuite.html si modifico.Mult noroc.Vezi ca nu am verificat linkul daca nu merge sa il iei de acolo cauta si u pe google.:):D

| Bolohan_Petronela_1998 a răspuns:

Incearca sa faci fotografia intr un loc mai luminos... poate merge... :-)

| qiuqqqi a răspuns:

Le poti face mai aproape sau intri si le dai ceva efecte mai multa lumina etc...

| Stephaniiie a răspuns:

Un program bun de modificat poze te.ar ajuta.