| MihaiSurdu a întrebat:

Buna seara! Mâine de dimineata mă duc la giurgiu cu un coleg de la scoala, pentru a lua ceva de secret santa. Stiti de la ce magazin as putea achiziționa lucruri de crăciun? Si sa fie de buget. (Daca ma intelegeti).
Spuneti-mi si o idee de cadou. Băiatul acela nu este pretențios dar totusi.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă o raită la Kaufland Giurgiu, au de toate!

| dullcat a răspuns:

Buna.Care este bugetul? Cel mai safe e sa iei dulciuri de sezon.Simplu, iar sansele de a primi ceva care nu-i pe gustul lui, asa cum se intampla adesea cand e vorba de obiecte de purtat etc. sunt mici.