| Anonima222223 a întrebat:

Mi-a venit menstruația luna asta pe 18 și a fost a treia oară
Ieri și astăzi in decursul dimineții și a prânzului am avut scurgeri mici și maronii-bej iar acum am fff puțin mai mult și este roșu
Întrebarea mea este: aceste schimbări a consistenței și a culorii sunt din cauza ca ciclul este pe sfârșite? daca da, cât poate dura acest sfârșit? Dau funda

3 răspunsuri:
| zx260 a răspuns:

Scurgerile maronii apar fie la inceputul fie la sfarsitul ciclul menstrual deoarece se elimina sangele mai vechi din organism

| Anonima222223 explică (pentru zx260):

Dar nu e tot timpul...ce înseamnă asta?

| zx260 a răspuns (pentru Anonima222223):

Nu trebuie sa fie tot timpul insa iti poti face un control sa fi sigura pe tine