| cHrIsTiNa999 a întrebat:

Buna seara, recent am dovedit o atracție considerabila pentru somn, este aceasta o problema?
P.S. dorm 16 ore pe zi

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Doar dacă suferi de depresie și din acest motiv evadezi în somn.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, hipersomnia e o problemă. Mergi la medic.

| CIaudiu a răspuns:

Da, e o problema destul de mare. Dormi dublu fata de valoarea maxima admisa.

| darrio2007 a răspuns:

Si restul de 8 ore ce faci? Moțăi?
Dormi prea mult. Nu ai nici o ocupatie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista 3 categorii de oameni care au probleme cu somnul: cei care nu pot dormi, cei care pot dormi si nu vor, cei care dorm prea mult. Toate sunt problematice, adica si tu