| Tabii. a întrebat:

Buna Searahappy! Strabunica mea a cazut si si-a luxat piciorul, iar ea e singura pentru ca bunica mea e plecata. Ce trebuie sa faca?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ar trebui sa o vada un medic .

| Bacemi a răspuns:

Ar trebui sa o vada un medic.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa cheme Salvarea si sa mearga la Urgente - Ortopedie Traumatologie.

daniela
| daniela a răspuns:

Sa te duci cu ea la un ortoped e cel mai corect. Daca nu poti azi, pune-i comprese reci si tine-i piciorul intins. Sa nu cale in el. Sau cheama salvarea. La varsta ei poate avea osteoporoza si vezi sa nu fie ceva mai grav

mira
| mira a răspuns:

Sa cheme Salvarea.Sa explice ce i s-a intamplat si i se va trimite o masina de transport la o sectie de ortopedie.

| Tabii. explică:

Ady. nu am boala pe ealaughingo iubesc.

| adi4ever a răspuns:

Tu mai ai strabunica?laughing eu abia daca mai am un bunic si o bunica depinde daca ai boala pe ea cum am eu pe bunicamiu abia astept sa moara ca-mi ramane mie mostenire camera luilaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa cheme salvarea ar fi cel mai bine ca poate pati ceva din cauza varstei. Chiar mi-a placut comentariul lui 'ady.' m-a facut sa rad cu mostenirealaughing ar trebui sa ii acorzi funditahappy. Sper sa fie bine strabunica ta